Xbox Series S Carbon Black to odpowiedź na potrzeby graczy. „Ludzie pokochali czerń” Xboxa Series X

Xbox Series S Carbon Black

Na Xbox Games Showcase 2023 nie brakowało zapowiedzi i prezentacji gier zmierzających na sprzęty Microsoftu. Amerykańska firma postanowiła jednak skorzystać z okazji i zaprezentowała również nowego Xboxa Series S w czarnej wersji kolorystycznej i o pojemności 1 TB. Dlaczego w ogóle gigant z Redmond zdecydował się na przygotowanie wspomnianego sprzętu? Okazuje się, że konsola jest odpowiedzią na potrzeby graczy.

Microsoft wyjaśnia, dlaczego zdecydowano się stworzyć Xbox Series S Carbon Black

Xbox Series S Carbon Black – zwiastun

Sarah Bond z Microsoftu poinformowała w rozmowie z CNN, że amerykańska firma otrzymywała „naprawdę spójne informacje zwrotne” związane z Xboxem Series S. Gigant z Redmond dokładnie wiedział więc, czego chcą gracze, a Xbox Series S Carbon Black ma być odpowiedzią na wspomniane potrzeby.

Przedstawicielka Microsoftu poinformowała, że „ludzie pokochali czerń” Xboxa Series X i potrzebowali więcej przestrzeni na dysku twardym. Graczom podobał się jednocześnie rozmiar i mobilność Xboxa Series S. Dlatego też amerykańska firma zdecydowała się przygotować nową odsłonę „S-ki”.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series S

Na koniec warto podkreślić, że Xbox Series S Carbon Black poza kolorem i rozmiarem dysku nie różni się niczym od wersji w kolorze białym. Premiera wspomnianej konsoli zaplanowana jest na 1 września 2023 roku, a zainteresowani gracze z Polski muszą przygotować się na wydatek rzędu 1649 złotych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.