Xbox Series S jako… toster? Microsoft może szykować się do zapowiedzi kolejnego sprzętu kuchennego

Xbox Seires S toster

Microsoft od początku trwania dziewiątej generacji dał się poznać jako firma całkiem kreatywna i z dystansem podchodząca do swoich sprzętów. Idealnym tego przykładem jest lodówka stylizowana na Xbox Series X, która początkowo wzbudzała śmiech, by potem stać się naprawdę pożądanym towarem. „Zieloni” zdają się iść za ciosem, bo nowe pogłoski wskazują, że tańszy odpowiednik, czyli Xbox Series S doczeka się gustownego… tostera.

Xbox Series S jako toster dla fanów marki?

Według opublikowanych grafik i doniesień francuskiego portalu Xbox Squad w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się zapowiedzi tostera wzorowanego na Xbox Series S. Urządzenie to ma być częścią „nowej fali licencjonowanego sprzętu Xbox”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z udostępnionych zdjęć wynika, że sprzęt wyposażony będzie w sześć stopni opiekania, kilka trybów, oraz będzie oferować dwie przegródki na pieczywo i 800 W mocy. Ma ono kosztować około 60 dolarów, czyli w przeliczeniu około 260-270 zł.

Według wspomnianego wyżej Xbox Squad Microsoft poza lodówką i rzekomym tosterem zamierza wypuścić na rynek jeszcze kilka interesujących gadżetów jak chociażby podkładki pod mysz, otwieracze do szklanych butelek, miseczki, czy skrzynkę na narzędzia sygnowaną logiem marki Halo.

Przeczytaj też: Gry na PSP

Na ten moment są to jedynie niepotwierdzone niczym informacje, jednak Xbox Squad proponuje czytelnikom mieszkającym we Francji i Belgii możliwość złożenia przedpremierowych zamówień na „Xbox Series Toster”. Jeśli jednak pogłoski te okażą się prawdą, to nie sposób będzie odmówić marketingowcom „Zielonych” nietuzinkowego poczucia humoru.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.