Xbox Series S rodem z Westeros! Konsola Microsoftu zasiadła na Żelaznym Tronie

Xbox Series S Ród Smoka

Premiera „Rodu Smoka”, czyli prequelu popularnego serialu „Gra o Tron” wygenerowała ogromne zainteresowanie na całym świecie, przyciągając przed ekrany wiele osób, bijąc tym samym rekordy popularności. Z tego też powodu projektanci Microsoftu połączyli siły z HBO i przygotowali bardzo ciekawą odsłonę konsoli Xbox Series S. Trzeba przyznać, że sprzęt wygląda naprawdę majestatycznie.

REKLAMA

Konsolę Xbox Series S ozdobioną motywami z serialu „Ród Smoka” można wygrać w oficjalnym konkursie

Will you reign supreme? 👑

Follow @Xbox and RT this post with #XboxWillReignSweepstakes for a chance to win this epic @HouseofDragon Xbox Series S.

Ages 18+. Ends 10/26/22. Rules: https://t.co/1cPTbUFuOA pic.twitter.com/qDg6CVG440

— Xbox (@Xbox) September 8, 2022

Will you reign supreme? 👑

Follow @Xbox and RT this post with #XboxWillReignSweepstakes for a chance to win this epic @HouseofDragon Xbox Series S.

Ages 18+. Ends 10/26/22. Rules: https://t.co/1cPTbUFuOA pic.twitter.com/qDg6CVG440

— Xbox (@Xbox) September 8, 2022

Jak widać, nowa odsłona Xbox Series S doczekała się nie tylko zmienionego wyglądu, ale także własnego… tronu. W zestawie poza samą konsolą, która dostała stylowe grawery i loga serialu „Ród Smoka”, dostępny jest specjalny stojak stylizowany na Żelazny Tron, czyli najpopularniejszy symbol świata wykreowanego przez George’a R. R. Martina. Wszystkich, którzy już zacierali ręce, musimy rozczarować, bo ten specjalny model nie trafi niestety do ogólnej sprzedaży. Jeden egzemplarz tej nietypowej konsoli jest dostępny w konkursie organizowanym przez Xbox na Twitterze.

Żeby zawalczyć o swój wyjątkowy model konsoli Xbox Series S, należy zaobserwować oficjalny profil firmy oraz także retweetować powyższy post. Konkurs trwa do 26 października 2022 roku, a udział w nim mogą zgłosić tylko osoby powyżej 18 roku życia.

Przeczytaj też: Jaki router do domu kupić?

Na koniec warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy konsole Microsoftu nawiązywały swoim stylem do dzieł popkultury. Dużą popularnością cieszyły się specjalne edycje Xbox Series X i S wypuszczane przy okazji takich filmów jak „Top Gun Maverick” czy „Thor: Miłość i Grom”. A co Wy sądzicie o tej wyjątkowej stylizacji Xbox Series S? Chcielibyście taki egzemplarz dla siebie? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!