Xbox Series S jako… toster. Gracze mogą kupić kolejny, dziwny sprzęt kuchenny

Toster Xbox Series S

Gracze przyzwyczajeni są do tego, że gadżety związane z grami wideo to zazwyczaj kubki, breloki lub odzież. Czasem jednak zdarzają się bardzo ciekawe i osobliwe wyjątki od tej reguły. W Stanach Zjednoczonych właśnie pojawił się bardzo intrygujący gadżet dla fanów Xboxa Series S w postaci… tostera.

Toster Xbox Series S zadebiutował w Stanach Zjednoczonych

Już wcześniej informowaliśmy, że ten osobliwy gadżet może pojawić się na półkach sklepowych. Teraz, dzięki amerykańskiemu sklepowi Walmart mamy oficjalne potwierdzenie, gdyż na jego stronie internetowej pojawił się dość niecodzienny produkt, czyli toster w kształcie konsoli Xbox Series S. Sprzęt można kupić za 39,99 dolarów, niestety jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz standardowych funkcji tostera, takich jak wybór stopnia lub czasu opiekania, sprzęt oferuje wypieczenie loga Xboxa na grzance, a także zapisanie ustawień tostera pod każdego z członków rodziny, tak by każdy mógł stworzyć swoje śniadanie, tak jak lubi.

Odblokowane osiągnięcie: Optymalne spożycie węglowodanów. Poznaj toster Xbox Series S. To urządzenie przeniesie Twój blat kuchenny na wyższy poziom. Pokrętło wyboru stopnia opiekania umożliwia opiekanie chleba za każdym razem dokładnie tak, jak lubisz. Wielu członków rodziny lub współlokatorów? Prowadź listę ustawień wszystkich osób, aby otrzymać premię za śniadanie grupowe. Odciska również logo Xbox na Twoim pieczywie podczas jego podgrzewania. Zdobądź go już dziś.

Opis produktu na stronie Walmartu

Zobacz też: Projektor do domu – najlepsze modele

Toster w kształcie konsoli Xbox Series S to nie pierwszy tak osobliwy gadżet dla fanów Microsoftu. Już wcześniej gracze mogli zakupić minilodówkę w kształcie Xboxa Series X. Wtedy sprzęt ten budził duże zainteresowanie i zapewne tak samo będzie w przypadku nowego produktu. Niestety, nie wiadomo kiedy trafi on do Europy, ale można być prawie pewnym, że prędzej czy później miłośnicy Xboxa ze Starego Kontynentu również będą mogli kupić swój wymarzony toster.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.