Xbox Series X otrzyma białą wersję kolorystyczną? Konsola pojawiła się w reklamie Logitecha

Xbox Series X biała wersja kolorystyczna

Obecnie w sprzedaży dostępna jest jedynie czarna wersja kolorystyczna Xbox Series X. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. Firma Logitech opublikowała bowiem nowy spot reklamowy, w którym pojawiła się wspomniana konsola Microsoftu. Nie byłoby w tym oczywiście nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że sprzęt giganta z Redmond był w całości biały.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 85% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Biały Xbox Series X trafi wkrótce do sprzedaży?

Reklama ASTO A30 Wireless Headest

Xbox Series X w białym kolorze został zaprezentowany w najnowszym spocie reklamowym poświęconym słuchawkom Astro A30. W około 14 sekundzie materiału za modelką dostrzec można wspomnianą konsolę Microsoftu w niespotykanym dotąd wydaniu. Niestety nie jest pewne, czy gigant z Redmond faktycznie szykuje białą wersję kolorystyczną swojego sprzętu, czy został on jedynie przygotowany na potrzeby powyższego materiału promocyjnego.

Zobacz też: Celowniki w Valorant

Warto także wspomnieć, że już w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi przenośna konsola Logitech G Cloud Gaming, która zaoferuje dostęp do bibliotek Xbox Cloud Gaming oraz Nvidia GeForce Now. Więcej informacji na temat wspomnianego sprzętu można znaleźć pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z