Xbox Series X otrzyma białą wersję kolorystyczną? Konsola pojawiła się w reklamie Logitecha

Xbox Series X biała wersja kolorystyczna

Obecnie w sprzedaży dostępna jest jedynie czarna wersja kolorystyczna Xbox Series X. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. Firma Logitech opublikowała bowiem nowy spot reklamowy, w którym pojawiła się wspomniana konsola Microsoftu. Nie byłoby w tym oczywiście nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że sprzęt giganta z Redmond był w całości biały.

REKLAMA

Biały Xbox Series X trafi wkrótce do sprzedaży?

Reklama ASTO A30 Wireless Headest

Xbox Series X w białym kolorze został zaprezentowany w najnowszym spocie reklamowym poświęconym słuchawkom Astro A30. W około 14 sekundzie materiału za modelką dostrzec można wspomnianą konsolę Microsoftu w niespotykanym dotąd wydaniu. Niestety nie jest pewne, czy gigant z Redmond faktycznie szykuje białą wersję kolorystyczną swojego sprzętu, czy został on jedynie przygotowany na potrzeby powyższego materiału promocyjnego.

Zobacz też: Celowniki w Valorant

Warto także wspomnieć, że już w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi przenośna konsola Logitech G Cloud Gaming, która zaoferuje dostęp do bibliotek Xbox Cloud Gaming oraz Nvidia GeForce Now. Więcej informacji na temat wspomnianego sprzętu można znaleźć pod tym adresem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!