Inspirowany Falloutem Xbox Series X do wygrania w konkursie. A w zestawie… sejf

Xbox Series X edycja Fallout

Premiera serialu Fallout na Amazonie jest tuż za rogiem. Z tej okazji amerykańscy gracze mogą wygrać inspirowanego serią Xboxa Series X. Do zestawu dołączono także sejf.

Konkurs na Xboxa Series X w edycji Fallout

Microsoft słynie z tego, że co jakiś czas wypuszcza nowe edycje swoich kontrolerów i konsol. Tym razem doczekał się też tego Fallout, gdyż właśnie powstał inspirowany nim Xbox Series X.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Naturalnie w zestawie znajduje się również tematyczny kontroler. Wszystko to odbierze zwycięzca konkursu, który odbywa się wyłącznie na terenie USA.

Co ciekawe, nagrodą jest także sejf. Trzeba przyznać, że to dosyć oryginalny pomysł na stworzenie całej gamy gadżetów inspirowanych grą.

Przypomnijmy, że niedawno w sprzedaży pojawił się też „falloutowy” kontroler. Związana z nim obudowa jest możliwa do zakupienia w Xbox Design Lab.

Tymczasem sam serial zadebiutuje już 11 kwietnia 2024 roku. Wszystkie jego odcinki będą dostępne w Amazon Prime Video już pierwszego dnia.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.