Wyjątkowy Xbox Series X zaprezentowany! To hołd dla Hellblade 2

Xbox Series X Hellblade 2

Kolejny raz możemy zapoznać się ze świetnym projektem Xboxa Series X. Tym razem przygotowano go z inspiracji premierą Hellblade 2. Standardowo już konsolę można wygrać w konkursie.

Xbox Series X – edycja Hellblade 2

Xbox wielokrotnie popisywał się już świetnymi projektami swoich konsol. Tak jest też i w tym przypadku, gdy to możemy zapoznać się z Xboxem Series X inspirowanym Hellblade 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Konsola została pomalowana w motywy, które od razu przypominają mroźną, niebezpieczną Islandię. Ponadto w zestawie z nią znajduje się też brązowy, imitujący wykonanie z brązu kontroler.

Niestety tak jak to bywa w takich przypadkach, konsola ta nie trafi do otwartej sprzedaży. Zamiast tego można ją wygrać w konkursie, którego zasady zostały opisane w tym miejscu.

Przypomnijmy, że Hellblade 2 jest dostępne na rynku od 21 maja 2024 roku na PC i Xboxach Series X|S oraz w Xbox Game Pass. Jeśli chcecie przekonać się, czy jest to gra warta sprawdzenia, zalecamy spojrzenie na naszą recenzję.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.