Xbox Series X ze specjalną edycją poświęconą Diablo 4? Wskazuje na to interesujący przeciek

Diablo 4

Jeżeli wierzyć ostatniemu przeciekowi, Xbox Series X wkrótce wzbogaci się o kolejną specjalną edycję poświęconą konkretnej grze. Tym razem podobno wybór miałby paść na Diablo 4, czyli przygotowywaną przez Blizzarda kontynuację niezwykle popularnej serii RPG-ów. Poznaliśmy również ewentualną datę premiery oraz cenę nowego wydania konsoli.

Xbox Series X doczeka się edycji poświęconej Diablo 4?

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez konto billbil-kun na Twitterze, Xbox Series X doczeka się wkrótce kolejnej edycji limitowanej. Tym razem miałaby ona być powiązana tematycznie z debiutującym w czerwcu Diablo 4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowe wydanie konsoli miałoby zostać wydane już 6 czerwca 2023 roku, czyli dokładnie 2 dni po premierze gry. Według autora przecieku ma ono kosztować na amerykańskim rynku 559,99 dolarów, co w przeliczeniu wynosi około 2416 zł.

Zobacz też: PS Plus w promocji

Jeżeli plotka okazałaby się prawdziwa, mielibyśmy do czynienia z już drugą edycją limitowaną Xboxa Series X, która byłaby poświęcona danej grze. Wcześniej Microsoft przygotował bowiem wydanie konsoli bazujące na motywie Halo Infinite.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.