Xbox Series X inspirowany filmem Wonka zaprezentowany! W zestawie jest… jadalny kontroler

Xbox Series X Wonka

Microsoft słynie już z tego, że co jakiś czas przedstawia wyjątkowe edycje swoich konsol oraz kontrolerów. Najnowsza prezentacja kolejnego wydania konsoli dotyczyła Xboxa Series X, który jest inspirowany filmem Wonka. W jego zestawie nie zabrakło wykonanego z czekolady kontrolera Xboxa.

Xbox Series X – edycja inspirowana filmem Wonka

Xbox Series X Wonka
Xbox Series X inspirowany filmem Wonka

Inspirowany filmem Wonka Xbox Series X został dziś zaprezentowany na oficjalnym blogu „Giganta z Redmond”. Powstał we współpracy z firmą Warner Bros.

W zestawie znajdują się dwa kontrolery. Pierwszy z nich to standardowy pad Xboxa w bordowym kolorze, który nawiązuje do płaszcza Willy’ego Wonki. Drugi jest jadalny i został wykonany w 100% z czekolady oraz owinięty w charakterystyczne dla słodyczy złote opakowanie.

Całość uzupełnia ponadto pięć różnych trufli. Mowa o Achievement Hunting, Button Masher, Your Citrus Sidekick, Xtra Kick i Wonka for the Win.

Zaznaczmy, że to wydanie Xboxa Series X nie trafi do otwartej sprzedaży. Zamiast tego można go wygrać w konkursie, którego zasady zostały opisane w tym miejscu.

Zobacz też: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Na koniec przypomnijmy, że film Wonka zadebiutuje w Polsce 14 grudnia 2023 roku. W naszym kraju zostanie wyświetlony w wybranych kinach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.