Ostatnia aktualizacja Xbox Series X|S bez tajemnic! Xbox Polska przygotowało dla graczy specjalny film

Xbox Series X S

To, że Microsoft regularnie dostarcza graczom aktualizacje dla Xbox Series X|S oraz aplikacji Xbox App nie ulega większym wątpliwościom i nawet dwa tygodnie temu na sprzętach tych pojawił się kolejny duży patch. W jego ramach firma wdrożyła zupełnie nową opcję, a więc tzw. Centra Gier na PC oraz kilka poprawek dotyczących działania samych konsol. Teraz doczekaliśmy się całkiem ciekawego materiału, gdzie polski oddział Xboxa dokładnie oprowadza graczy po wszystkich zmianach.

Xbox Polska oprowadza po najnowszej aktualizacji

Opis najnowsze aktualizacji w ekosystemie Xbox

W ramach opublikowanego wczoraj materiału polski oddział Xbox przedstawił dokładnie, jak działać będzie funkcja Centrów Gier w Xbox App na PC. Dodatkowo poruszono temat poprawek dotyczących działania funkcji na samych konsolach Xbox.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tutaj podkreślona została przede wszystkim kwestia lepszego działania aplikacji Discord, ale także nowych możliwości wyboru tego, który użytkownik może (lub nie) instalować nową zawartość na konsolach. Cały materiał dość skrótowo, ale zrozumiale przedstawia te funkcje i powinien przypaść do gustu wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z kolejnymi krokami Microsoftu.

Cieszyć też może fakt, że gigant z Redmond usprawnia coraz bardziej aplikację Xbox App, sprawiając, że staje się ona coraz lepiej dostosowana do potrzeb użytkowników na PC. Przydałoby się jednak jeszcze kilka poprawek, tak aby program ten stał się jeszcze bardziej przyjazny dla graczy.

Źródło: YouTube: Xbox Polska

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.