Nowe konsole Xbox Series X|S ujawnione! Miła niespodzianka od Microsoftu dla wielu graczy

nowe konsole Xbox Series X S

Temat nowych konsol od Microsoftu był w ostatnich kilku miesiącach bardzo, ale to bardzo rozchwytywany i podejmowany przez wielu dziennikarzy i branżowych insiderów. Okazało się, że podczas Xbox Games Showcase 2024 gigant z Redmond postanowił odkryć karty i zaprezentować światu swoje nowe maszynki. Mimo tego nie wszyscy będą zadowoleni.

Nowe konsole Xbox Series X|S zaprezentowane

nowe konsole Xbox Series X S
Nowe konsole Xbox Series X|S

Podczas Xbox Games Showcase 2024 Microsoft postanowił zaprezentować zupełnie nowe warianty konsol Xbox Series X|S. Osoby, które liczyły na mocarniejsze sprzęty, mogą się bardzo rozczarować, bo tym razem firma postanowiła przygotować zupełnie nowe warianty swoich dotychczasowych maszynek. Mowa dokładnie o:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • Xbox Series X Robot White all-digital (dysk o pojemności 1 TB)
  • Xbox Series S Robot White (dysk o pojemności 1 TB)
  • Xbox Series X Galaxy Black (dysk o pojemności 2 TB)

Jak więc widać, gigant z Redmond stara się stawiać mocny nacisk na cyfrowe edycje swoich konsol. Ciekawie prezentują się także ceny tych konsol. Mowa tutaj o 499,99 euro za Xbox Series X Robot White i 649,99 euro za wersję Galaxy Black.

Zgodnie z komunikatem firmy wszystkie nowe warianty trafią na rynek jeszcze pod koniec 2024 roku. Czy znajdą się chętni na nowe Xboxy? Czas pokaże!

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.