Dwa nowe tła dynamiczne na Xboxach Series X|S. Kolejny prezent od Microsoftu

Xbox logo

Tła dynamiczne to całkiem fajny dodatek dla menu najnowszych Xboxów. Właśnie na konsole trafiły dwa kolejne z nich. Przypadną do gustu fanom Warhammera.

Dwa nowe tła dynamiczne na Xboxach Series X|S

Niedawno odbyło się poświecone Warhammerowi Skulls Showcase. Z tej okazji Microsoft dodał dwa nowe tła dynamiczne na konsolach Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rzecz jasna dotyczą one dwóch gier: Warhammer 40K: Space Marine 2 i Warhammer 40K: Rogue Trader. Są całkowicie darmowe, więc każdy może je ustawić bez żadnych kosztów.

Swoją drogą, to kolejny związany z uniwersum prezent. PC-towi gracze mogą bowiem odebrać za darmo świetne Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, co dotyczy wydania na Steamie.

Wracając do teł, te są dostępne wyłącznie na najnowszych konsolach Microsoftu z tej generacji. Opcja ta pojawiła się na nich po wprowadzeniu aktualizacji wyglądu menu platform.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.