Xbox Series X|S na świetnej reklamie! Microsoft promuje konsole grami na wyłączność i nie tylko

Xbox Series X reklama

W zeszłym tygodniu Microsoft oficjalnie kupił Activison Blizzard, a Phil Spencer dał graczom nadzieję na odświeżenie kilku klasyków z portfolio wspomnianego wydawcy. Amerykańska firma nie zamierza jednak zwalniać tempa i próbuje przekonać do kupna Xbox Series X|S kolejnych użytkowników. Gigant z Redmond przygotował bowiem świetną reklamy, która przypomina zarówno o nowych, jak i nadchodzących produkcjach.

Xbox Series X|S z nową reklamą. Microsoft chwali się nowymi i nadchodzącymi grami

Xbox Series X|S – reklama „Wake Up and Dream – Power Your Dreams”

Najnowszą reklamą konsol Xbox Series X|S zatytułowano „Wake Up and Dream – Power Your Dreams”. Jej główną bohaterką jest natomiast kobieta, która odwiedza światy gier dostępnych na sprzętach Microsoftu. Pierwszym przystankiem jest Starfield i spotkanie z robotem ekspedycyjnym Vasco.

Następnie bohaterka przenosi się do klimatycznego i mrocznego świata Hellblade II: Senua’s Saga. Microsoft przypomina natomiast, że wyczekiwana produkcja Ninja Theory ukaże się w 2024 roku. W najnowszej reklamie konsol Xbox Series X|S wykorzystano też grę Forza Motorsport, a także Cyberpunka 2077. Warto rzucić okiem na powyższy materiał promocyjny, ponieważ spot jest naprawdę udany.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 8000 zł

Na koniec warto przypomnieć, że Hellblade II: Senua’s Saga nie jest jedyną produkcją Xbox Game Studios, która ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy w ręce użytkowników komputerów osobistych oraz konsol Xbox Series X|S ma trafić również Avowed od Obsidian Entertainment.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.