Microsoft rozdaje 3 gry na Xboxa za darmo! Klasyczne produkcje znów bezpłatne dla wszystkich

Xbox Store

Microsoft ma to do siebie, że co jakiś czas rozdaje graczom gry za darmo. Tym razem mamy do czynienia z kolejnym takim rozdawnictwem, w którym amerykański gigant proponuje aż trzy bezpłatne produkcje na Xboxa. Nie są to największe hity wszech czasów, ale cóż – i tak warto je odebrać!

3 gry na Xboxa za darmo – Hexic HD, Metal Slug 3 oraz Ikaruga

Zwiastun Metal Slug 3

Microsoft znów zaskoczył graczy i udostępnił posiadaczom Xboxów 3 gry za darmo. Co prawda niektóre produkcje były dostępne bezpłatnie już wcześniej, ale teraz znów można je pobrać bez żadnych kosztów – to fajna okazja dla osób, które nie zdążyły tego zrobić przy poprzedniej okazji. Co ciekawe, wybrane tytuły zostały udostępnione w innych regionach niż Polska, ale z naszego kraju również bez problemu zgarniemy je za friko.

  1. Pobierz Hexic HD z Xbox Store
  2. Pobierz Metal Slug 3 z Xbox Store
  3. Pobierz Ikaruga z Xbox Store

Przeczytaj też: Najlepsze gry na nudę

Aby odebrać wymienione wyżej gry, wystarczy kliknąć każdy z powyższych linków, zalogować się na swoim koncie Xbox i wcisnąć zielony przycisk pod okładką każdej produkcji, potwierdzając cały proces. Po wykonaniu tych czynności tytuły zostaną dopisane do naszego konta na zawsze i będzie można je uruchomić o każdej porze dnia i nocy. Gry zadziałają na Xboxie 360, Xboxie One, a także Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.