Microsoft szaleje i rozdaje kolejną grę na Xboxa za darmo! Odbierz prezent z Xbox Store

Xbox Store

8 dni temu Microsoft zrobił graczom niemałą niespodziankę i udostępnił im Cazzarion: Demon Hunting za darmo. Kilka dni później Amerykanie ponownie oddali bezpłatnie Ikaraguę, a teraz przygotowali dla posiadaczy Xboxów kolejny prezent. Wszyscy chętni mogą pobrać za darmo w Xbox Store następną grę!

Metal Slug 3 za darmo w Xbox Store

Zwiastun Metal Slug 3

Metal Slug 3 to kultowa strzelanka w 2D, która ukazała się na Xboxie w 2004 roku. Mimo że produkcja ma na karku już blisko 20 lat, to fani gier retro z pewnością docenią fakt, iż jest ona teraz dostępna za darmo.

Tak, zgadza się – Metal Slug 3 każdy posiadacz Xboxa może odebrać całkowicie bezpłatnie. W tym celu wystarczy udać się na stronę gry w izraelskiej wersji Xbox Store, zalogować się na swoim koncie i kliknąć duży zielony przycisk tuż pod okładką produkcji. Następnie wystarczy już tylko zatwierdzić cały proces i gotowe – gra zostanie dopisana do naszego konta na zawsze.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Xbox Series S

Mimo iż oferta jest kierowana dla graczy z Izraela, to w Polsce również możemy z niej bez problemu skorzystać. Darmowe Metal Slug 3 uruchomimy na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Może i nie jest to największy hit wszech czasów, ale jak to mówią – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.