Oto nowy kontroler Xboxa! Prezentuje się naprawdę rewelacyjnie

Xbox Stormcloud Vapor

Xbox posiada już w swojej kolekcji sporo różnych kontrolerów. Niemniej jednak właśnie zaprezentował kolejny z nich. Tym razem to wersja specjalna o nazwie Stormcloud Vapor.

Kontroler Xbox Stormcloud Vapor zaprezentowany

Xbox Stormcloud Vapor
Xbox Stormcloud Vapor

Zupełnie nowy kontroler Xboxa z edycji specjalnej Stormcloud Vapor cechuje się przede wszystkim przyciągającą wzrok kolorystyką. Producent opisuje ją jako dynamiczne ciemnogranatowe wiry, z których każdy ma własną energię oraz wzór.

Ogółem stylistyka pada jest wzorowana na chmurach i burzowym niebie. Z technicznego punktu widzenia kontroler oferuje gumowane, niebieskie uchwyty z diamentowym wzorem na tylnej obudowie.

Jeżeli chodzi o cenę, kontroler Xbox Stormcloud Vapor jest dostępny przedpremierowo w Polsce. Można go zamówić w Microsoft Store, a wyceniono go na 329 zł.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Xbox Series X

Wysyłka nowego wariantu pada Xbox Series rozpocznie się już 8 sierpnia. Z całą pewnością będzie stanowić on ciekawe urozmaicenie kolekcji dla osób, które trudzą się zbieraniem kontrolerów do konsol „Zielonych”.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.