Xbox planuje coś w związku z The Game Awards 2023. Microsoft zakończy rok z przytupem?

The Game Awards 2023 Xbox

Nominacje do The Game Awards 2023 wywołały spore oburzenie wśród miłośników gry Starfield i posiadaczy konsol Xbox. Tymczasem w sieci pojawiły się interesujące doniesienia na temat planów Microsoftu związanych ze wspomnianym wydarzeniem. Wygląda na to, że amerykańska firma zamierza skorzystać z okazji i na sam koniec roku podzielić się ze swoimi fanami nowymi informacjami.

Xbox z niespodzianką na The Game Awards 2023? Microsoft rzekomo szykuje się na wydarzenie

Podcast Xbox Two

W ostatnim odcinku podcastu „Xbox Two” Jez Corden ujawnił, że Xbox zamierza pojawić się na The Game Awards 2023. Niestety znany dziennikarz i insider nie podzielił się żadnymi szczegółami. Redaktor Windows Central zapowiedział jedynie, że Microsoft planuje coś w związku z popularnym wydarzeniem, którego organizatorem i prowadzącym jest Geoff Keighley.

Istnieje szansa, że na The Game Awards 2023 datę premiery otrzyma Hellblade 2: Senua’s Saga lub Avowed. Zarówno produkcja Ninja Theory, jak i nowe dzieło Obsidian Entertainment mają bowiem zadebiutować na PC i Xbox Series X|S w 2024 roku. Niewykluczone również, że Microsoft zakończy rok z przytupem i w trakcie imprezy zapowie zupełnie nową produkcję.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

The Game Awards 2023 rozpocznie się 8 grudnia o 1:30 czasu polskiego, a całość – zgodnie z tradycją – będzie można śledzić na żywo m.in. na YouTube. Zamierzacie oglądać 10. edycję popularnego wydarzenia? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.