Oto wszystkie gry z TGS 2023, które trafią do Xbox Game Pass. Nowa Yakuza i więcej!

Xbox Tokyo Game Show 2023

Pokaz Microsoftu na targach Tokyo Game Show 2023 dobiegł końca. Podczas transmisji doczekaliśmy się kilku naprawdę wartych uwagi produkcji, które w przyszłości trafią na urządzenia od giganta z Redmond, a część z nich pojawi się nawet w bibliotece Xbox Game Pass. W tym newsie zebraliśmy te pozycje, które w przyszłości zasilą abonament producenta Xboxów, dając graczom możliwość zapoznania się z nimi bez dodatkowych opłat.

Xbox na Tokyo Game Show 2023 – gry pokazane na wydarzeniu, które trafią do Xbox Game Pass

Panel Xbox podczas Tokyo Game Show 2023

Obecność Xboxa na TGS 2023 może zostać uznana przez niektórych za raczej symboliczną czy też po prostu skromną. Nie doczekaliśmy się bowiem zbyt wielu nowości czy aktualizacji związanych z grami tworzonymi przez studia należące do Microsoftu. Do tego liczba produkcji, które w przyszłości zasilą abonament Xbox Game Pass, do zawrotnych nie należy.

Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mogli spodziewać się zupełnie niczego. Abonament Microsoftu wzbogaci się o kilka pozycji, które powinny zainteresować graczy lubujących się w dalekowschodnich pozycjach. Oto pełne zestawienie gier z TGS 2023, które trafią do Xbox Game Pass:

  1. Ace of Attorney: Phoenix Wright Trilogy (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 26 września 2023
  2. Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 9 listopada 2023
  3. Like a Dragon Ishin (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: nieznana
  4. Mineko’s Night Market (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 26 października 2023

Podczas wydarzenia przewinęły się także prezentacje ogłoszonych już wcześniej pozycji, gdzie największym zainteresowaniem cieszyć się będą zapewne Persona 3 Reload oraz Persona 5 Tactica. Mieliśmy więc okazję kolejny raz przyjrzeć się tytułom od studia Atlus, które od dnia premiery także trafią do Xbox Game Pass.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Lista możne nie jest obszerna, ale nadrabiać może jakością. Mowa w końcu o dwóch odsłonach cyklu Like a Dragon, a także całej trylogii prawniczych gier od Capcomu, które nadal mogą poszczycić się oddanym gronem fanów. Możliwe więc, że wszystkie te pozycje trafią w Xbox Game Pass na podatny grunt i przekonają do siebie fanów posiadających konsole od Microsoftu. A Wy jak oceniacie te zapowiedzi? Dostrzegacie w tych pozycjach ukryty potencjał? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.