Xbox z wizytą u Hideo Kojimy! Deweloper zrelacjonował spotkanie z Philem Spencerem

Xbox z wizytą u Hideo Kojimy

W czerwcu ubiegłego roku informowaliśmy, że Hideo Kojima nawiązał współpracę z Xboxem, aby przygotować zupełnie nową produkcję. Jakiś czas temu Phil Spencer informował też, że podczas wizyty w Japonii w ramach TGS 2023 zamierza odwiedzić uznanego japońskiego reżysera. Dzisiaj zaś pojawiły się materiały, które relacjonowały spotkanie dwóch popularniejszych osób w branży.

Phil Spencer i delegacja Xbox z wizytą u Hideo Kojimy

Fakt, że Hideo Kojima lubi dzielić się wydarzeniami ze swojego życia w swoich social mediach nie jest zbyt wielką tajemnicą dla każdego, kto obserwuje japońskiego dewelopera chociażby na Twitterze/X. Tym razem na jego profilach pojawiła się relacja z wizyty przedstawicieli Xboxa w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Oficjalnym powodem dla którego Phil Spencer i spółka spotkali się z Kojimą, jest chęć sprawdzenia, jak prezentują się postępy w pracach nad projektem, który Japończyk tworzy właśnie na zlecenie giganta z Redmond.

Na zdjęciach widać, że obie ekipy bawiły się bardzo dobrze, a sam Kojima otrzymał nawet gustowną pamiątkę w postaci plecaka inspirowanego Starfield. Niestety poza tymi krótkimi relacjami nie dowiedzieliśmy się niczego więcej, a sam projekt nadal jest owiany tajemnicą.

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł

Nie jest to oczywiście pierwsza taka wizyta Microsoftu u Kojimy, a to tylko potwierdza, że gigantowi z Redmond bardzo zależy na współpracy z japońskim deweloperem. Warto więc baczniej obserwować kolejne działania obu stron, bo możliwe, że w niedalekiej przyszłości dowiemy się czegoś więcej na temat nadchodzącej gry uznanego dewelopera.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.