Hideo Kojima nawiązuje współpracę z Xboxem! Wielki romans Kojima Productions i Microsoftu

Hideo Kojima

Stało się! Plotki z kilkunastu ostatnich miesięcy okazały się prawdziwe, bowiem Hideo Kojima – twórca marki Metal Gear Solid – pojawił się na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 i wspólnie z Philem Spencerem oznajmił, że Kojima Productions współpracuje z Xbox Games Studios.

Hideo Kojima i współpraca z Xboxem — to już potwierdzone!

Hideo Kojima Xbox Game Studios

Owocem owej współpracy jest prawdopodobnie tytuł, o którym słyszeliśmy już kilka dni temu. Mowa tutaj o Overdose, w którym ma wystąpić m.in. znana fanom Death Stranding aktorka Margaret Qualley.

Przeczytaj też: Gameplay ze Scorn

Na więcej szczegółów musimy jednak zaczekać, ponieważ Hideo Kojima nie był gotowy do zaprezentowania swojej nowej gry, czyli najprawdopodobniej wspomnianego Overdose. Nie wiadomo nawet, na jakim etapie prac jest jego projekt, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.