Hideo Kojima nawiązuje współpracę z Xboxem! Wielki romans Kojima Productions i Microsoftu

Hideo Kojima

Stało się! Plotki z kilkunastu ostatnich miesięcy okazały się prawdziwe, bowiem Hideo Kojima – twórca marki Metal Gear Solid – pojawił się na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 i wspólnie z Philem Spencerem oznajmił, że Kojima Productions współpracuje z Xbox Games Studios.

Hideo Kojima i współpraca z Xboxem — to już potwierdzone!

Hideo Kojima Xbox Game Studios

Owocem owej współpracy jest prawdopodobnie tytuł, o którym słyszeliśmy już kilka dni temu. Mowa tutaj o Overdose, w którym ma wystąpić m.in. znana fanom Death Stranding aktorka Margaret Qualley.

Przeczytaj też: Gameplay ze Scorn

Na więcej szczegółów musimy jednak zaczekać, ponieważ Hideo Kojima nie był gotowy do zaprezentowania swojej nowej gry, czyli najprawdopodobniej wspomnianego Overdose. Nie wiadomo nawet, na jakim etapie prac jest jego projekt, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.