Popularna strategia science fiction, hit Ubisoftu i dwie inne gry za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Przed nami kolejny weekend, dlatego też Microsoft postanowił zaprezentować nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że tym razem posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję zapoznać się z aż czterema produkcjami. Zgodnie z przekazanymi informacjami zainteresowani sprawdzą w tym tygodniu takie tytuły jak XCOM 2, Tom Clancy’s The Division 2, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr i Warhammer: Chaosbane.

XCOM 2, Tom Clancy’s The Division 2, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr i Warhammer: Chaosbane za darmo w ramach Xbox Free Play Days (18-21 maja)

Tom Clancy’s The Division 2 – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 21 maja, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie sprawdzić w ten weekend wymienione wyżej produkcje? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.