XDefiant zbliża się wielkimi krokami? Zaufany insider podzielił się datą premiery FPS-a

xDefiant

Na XDefiant fani FPS-ów czekają już dość długo. Premiera tytułu we wrześniu tego roku została opóźniona powodem były wzmożone prace deweloperów nad wyeliminowaniem wszelkich błędów. Wówczas zapowiedziano, że XDefiant pojawi się najprawdopodobniej w październiku. Jak wskazuje najnowszy przeciek, jest to całkiem możliwe.

XDefiant zadebiutuje już niedługo? Tak twierdzi znany insider

TheMW2Ghost, insider o dobrej reputacji, podzielił się na Twitterze/X datą premiery XDefiant. Jak twierdzi, została ona wyznaczona na 28 października 2023. Wtedy właśnie ma odbyć się wydarzenie premierowe.

Powiedziano mi, że xDefiant zadebiutuje 28 października. Trochę się wahałem, czy o tym informować, ponieważ nie jest to gra, którą się zajmuję. To absolutnie może się zmienić, ale na chwilę obecną – jest wydarzenie premierowe na 28.TheMW2Ghost

Warto tutaj też wspomnieć o tym, iż Insider Gaming, prowadzony przez Toma Hendersona, również otrzymał ciekawe informacje, które sugerują, że twórcy XDefiant, Ubisoft San Francisco, rzeczywiście mają zaplanowane wydarzenie premierowe na 28 października 2023. Jego szczegóły jednak nie zostały jeszcze zweryfikowane.

Zobacz także: Ranking monitorów do gier

Czy faktycznie 28 października 2023 zadebiutuje XDefiant, dowiemy się już wkrótce. Warto poczekać na oficjalne potwierdzenie od Ubisoftu. Miejmy nadzieję, że przeciek ten okaże się prawdziwy!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.