Posiadacze Xbox One i PS4 nie zagrają w XDefiant na premierę. Ubisoft przekazuje złe wieści

XDefiant

XDefiant to nadchodząca darmowa, pierwszoosobowa strzelanka, w której na zamkniętych mapach spotykają się postaci związane ze światami z produkcji Ubisoftu. Wśród dostępnych frakcji, z których każda posiada unikalne cechy i zdolności, możemy znaleźć między innymi Libertad z Far Cry 6 czy Echelon z Tom Clancy’s Splinter Cell. Jak się jednak okazuje, posiadacze konsol poprzedniej generacji nie będą mogli cieszyć się rozgrywką w dniu premiery XDefiant.

Ubisoft planuje wydać XDefiant na konsole poprzedniej generacji w późniejszym czasie

Zgodnie z informacjami przekazanymi na Twitterze przez twórców, XDefiant nie pojawi się na Xbox One i PlayStation 4 wraz z premierą gry, która ma nastąpić tego lata. Zamiast tego, strzelanka pretendująca do miana „Pogromcy Call of Duty” zadebiutuje na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 i na PC. Według Ubisoftu wersje dla poprzedniej generacji konsol są jednak wciąż w fazie opracowywania i zostaną wydane w późniejszym terminie.

Niedawno gracze mogli także sprawdzić XDefiant w ramach darmowej, otwartej bety, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Być może do czasu premiery Ubisoft ponownie umożliwi przetestowanie produkcji, ponieważ według informacji na stronie gry francuski deweloper wciąż pracuje nad ulepszeniem rozgrywki.

Zobacz też: Co to jest eGPU?

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Choć nie została jeszcze podana oficjalna daty premiery pełnej wersji XDefiant, twórcy przekazali, że wydarzy się to „później tego lata”. Niektórzy próbowali doszukać się ukrytej wiadomości na temat debiutu w emoji kalendarza (data wskazuje na 17 lipca), jednak deweloperzy szybko rozwiali te podejrzenia. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne wieści od Ubisoftu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.