XDefiant zdetronizuje Call of Duty? Darmowy FPS od Ubisoftu cieszy się ogromnym zainteresowaniem

XDefiant

XDefiant to zapowiedziana jakiś czas temu darmowa strzelanka FPS od Ubisoftu. Do tej pory projekt ten przebiegał bez większego echa, ale kilka dni temu wystartowały zamknięte beta testy produkcji. Cieszą się one niezwykle dużym zainteresowaniem na Twitchu, gdzie gra już zdetronizowała konkurencyjne tytuły z serii Call of Duty.

XDefiant popularniejsze na Twitchu od Call of Duty

Zwiastun XDefiant

Statystyki z Twitcha pokazują, że zamknięta beta XDefiant cieszy się ogromną popularnością. Według serwisu Twitch Tracker gra ze średnią 32,5 tysiąca widzów w ciągu ostatnich siedmiu dni osiągnęła już lepszy wynik od konkurencyjnych Call of Duty Warzone oraz Modern Warfare II.

Być może więc jesteśmy świadkami narodzin poważnej alternatywy dla sieciowych trybów niezwykle popularnej serii od Activision Blizzard. Tym bardziej że odbiór zmian w Modern Warfare II był dosyć negatywny, a Warzone 2.0 też ma swoje problemy.

Same zamknięte testy nowej strzelanki od Ubisoftu potrwają jeszcze do 23 kwietnia. Ubisoft nie wyklucza jednak ich wydłużenia ze względu na problemy techniczne oraz opóźnienia.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

XDefiant ma być darmowym FPS w trybie areny, gdzie gracze toczą między sobą szybkie bitwy w meczach sieciowych. Chętni na przetestowanie tej gry muszą zarejestrować się na jej oficjalnej stronie, skąd po zaakceptowaniu otrzymają klucz na wybraną przez nich platformę: PC, Xbox Series X|S lub PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.