XDefiant już wkrótce trafi do graczy! Deweloperzy potwierdzają kolejne otwarte testy gry

xDefiant

W połowie kwietnia informowaliśmy, że niespodziewanie ogromną popularnością cieszyła się nowa strzelanka od Ubisoftu — XDefiant, która wówczas była w fazie testów. Gra ta przez niektórych wskazywana jest jako mocny kandydat do zdetronizowania marki Call of Duty z pozycji lidera shooterów. Podczas Ubisoft Forward otrzymaliśmy porcję kolejnych szczegółów i termin nowej otwartej bety!

XDefiant z nowymi szczegółami potwierdzonymi przez Ubisoft

XDefiant — podsumowanie reakcji społeczności na grę

Podczas Ubisoft Forward nie mogło zabraknąć deweloperów XDefiant, którzy w pierwszej kolejności postanowili podziękować graczom za zaufanie, jakim zostali obdarzeni w kwietniu. Jednocześnie przekazali, iż mają nadzieję, że przełoży się to w na równie duże zainteresowanie grą po premierze.

W celu jeszcze większego zainteresowania pozycją deweloperzy z oddziału w San Francisco przedstawili mapę rozwoju gry w ciągu pierwszego roku od jej wydania. Co więcej, tuż przed samą premierą doczekamy się jeszcze „przedsezonu”, który — jak widać na powyższej grafice — prezentuje się nadwyraz okazale.

Wszystkich oczekujących na XDefiant zainteresuje przede wszystkim informacja, że już niebawem, bo w dniach 21-23 czerwca 2023 roku ponownie będziemy mogli przetestować grę Ubisoftu w ramach otwartej bety. Będzie to ostatnie tego rodzaju wydarzenie przed premierą, która planowana jest pod koniec lata.

Przeczytaj też: Gry symulatory

Dzisiejszy pokaz jest dobitnym wręcz świadectwem, że Ubisoft pokłada w XDefiant ogromne nadzieje, wierząc jednocześnie w długi i konkretny rozwój gry. Pozostaje więc mieć nadzieję, że tytuł ten okaże się sukcesem i stanie się realnym kandydatem dla marki Call of Duty. W końcu strzelankom od Activision Blizzard przydałaby się zdrowa konkurencja.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.