XDefiant – 1. sezon wystartował! Ubisoft prezentuje nowy gameplay

Xdefiant frakcja GSK 1 sezon

XDefiant należy do grona najpopularniejszych produkcji Ubisoftu. W ciągu niespełna 2 miesięcy tytuł przyciągnął ponad 11 mln graczy. Francuzi kują żelazo, póki gorące i wraz ze startem 1. sezonu wprowadzają do gry szereg nowości.

XDefiant – szczegóły aktualizacji Y1S1.0 i start 1. sezonu

XDefiant – frakcja GSK

Ubisoft udostępnił krótki gameplay prezentujący zdolności antyterrorystów z nowej frakcji GSK. Unikalne umiejętności operatorów GSK przypadną do gustu osobom preferującym defensywny styl rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze będą mogli odgrodzić dostęp do terenu drutem kolczastym pod napięciem, oślepiać wrogów za pomocą przymocowanych do tarczy błyskowych ładunków, a także chronić towarzyszy przed granatami za pomocą przenośnych systemów obronnych.

Co więcej, w grze pojawiła się pierwsza z trzech obiecanych map – Clubhose. Deweloperzy wprowadzili również tryb „Zdobądź flagę”.

W ramach darmowej przepustki bitewnej zdobędziemy 3 bronie. Płatna wersja battle passa, składająca się z 90 nagród, zawiera nowe przedmioty kosmetyczne dla postaci i broni, pakiety emotek oraz kart, animacje MVP oraz 1300 XMonet.

Źródło: Ubisoft

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.