XDefiant z nowym rekordem graczy! Baza fanów nadal rośnie

xDefiant

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że XDefiant przebił barierę 8 milionów graczy. Informacja ta jest jednak nieaktualna. Oficjalnie wiemy, że w ciągu miesiąca grę sprawdziło ponad 10 milionów fanów.

XDefiant – 11 milionów graczy

Zwiastun XDefiant

XDefiant stale jest rozwijany, a ostatnio doczekał się nawet trybu drużynowego deathmachu. Warto więc postawić sobie pytanie – czy liczba fanów XDefiant jest spora?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że jak najbardziej, choć naturalnie do króla w postaci Call of Duty nadal całkiem daleko. Najnowsze statystyki wskazują bowiem, że XDefiant liczy już sobie 11 milionów graczy.

Dane są oficjalne i pochodzą od prezesa Ubisoftu Yvesa Guillemota. Możemy więc już uznać, że grze udało się odnieść początkowy sukces – teraz trzeba go przekuć w długoterminowy rozwój.

A ten zapowiada się świetnie, przynajmniej jeśli wierzyć CEO firmy. Jego zdaniem XDefiant ma długą drogę do przebycia, a odpowiedzialny za niego zespół już pracuje nad ulepszeniem doświadczenia graczy.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.