XDefiant – nadciąga 1. sezon! Ubisoft ujawnił pierwsze szczegóły

XDefiant frakcja GSK

XDefiant, czyli darmowy FPS od Ubisoftu został udostępniony pod koniec ubiegłego miesiąca i niemal od razu przyciągnął przed ekrany miliony graczy. Wydawca najwyraźniej planuje z przytupem rozpocząć start pierwszego sezonu, ponieważ do gry trafi całkiem sporo nowości.

XDefiant – zapowiedź startu 1. sezonu

XDefiant – zapowiedź pierwszego sezonu

Pierwszy sezon w XDefiant rozpocznie się 2 lipca. Do gry trafi kolejna frakcja – GSK, a w jej składzie pojawią się operatorzy znani z Rainbow Six: Siege.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz tego możemy liczyć na 3 nowe bronie (m.in. dubeltówkę), dodatkowy tryb capture the flag oraz zestaw map, które będą udostępniane pojedynczo co miesiąc (Clubhouse, Daytona i Rockefeller).

Nie zapomniano o osobach nastawionych na sieciową rywalizację. Ubisoft zapowiedział wprowadzenie oficjalnego systemu rankingowego, co ułatwi śledzenie postępów.

Uruchomienie XDefiant w ciągu najbliższych 48 godzin zostanie zagrodzone trzema skórkami z serii Eruption. Pełny opis nowości pojawi się tuż przed startem sezonu, 1 lipca 2024 roku.

Źródło: Gamespot

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.