XDefiant z nowym materiałem wideo. Twórcy wspominają o taktykach w grze

Xdefiant

XDefiant to strzelanka od Ubisoftu, która w swoim zamyśle miała zdetronizować Call of Duty. Tak się raczej nie stanie, ale pomimo tego dzieło francuzów odniosło całkiem spoty sukces. Nic dziwnego więc, że Ubisoft nie daje graczom zapomnieć o swojej produkcji i wypuszcza kolejne materiały z gry.

Twórcy XDefiant nagrali materiał przedstawiający najlepsze taktyki w grze

Oficjalny wideo poradnik do XDefiant

Na powyższym filmie można zobaczyć omówienie każdego z wariantów zabawy, oraz przedstawienie najlepszych taktyk, które powinny dać graczom przewagę na polu bitwy. Trwający niespełna 3 minuty film okraszony został komentarzem jednego z deweloperów, który omawia to, co dzieje się na ekranie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

XDefiant zadebiutowało 21 maja 2024 roku jako produkcja free to play. Na początku gra borykała się z problemami z serwerami, oraz z oszustami, którzy przeszkadzali w zabawie. Obecnie sytuacja wydaje się być w miarę opanowana, a na serwerach bawi się całkiem sporo graczy.

A Wy, mieliście okazję zagrać w XDefiant? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.