Poprawiona wersja XIII Remake nadchodzi. Tak wygląda gameplay z PS5

XIII Remake

XIII Remake otrzyma swój… remake. Mówiąc dokładniej, chodzi o poprawioną wersję gry, którą twórcy przygotowują z myślą o konsoli PlayStation 5. Już teraz w sieci można zobaczyć gameplay prezentujący rozgrywkę z nadchodzącej produkcji.

Gameplay z XIII pokazuje przejście na nową generację

Gameplay z XIII Remake na PS5

Gra XIII została pierwotnie wydana w 2003 roku, aby po 17 latach otrzymać swój pierwszy remake. W 2020 nowa wersja tytułu została wydana na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Niestety, nie spełniała ona zupełnie oczekiwań fanów, przez co gra zebrała słabe recenzje – głównie za sprawą słabej oprawy graficznej i błędów technicznych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, twórcy przyznali się do błędów i postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Ponowny remake XIII zostanie wydany na PlayStation 5 oraz Nintendo Switch 13 września tego roku. Na powyższym materiale można zobaczyć, jak gra prezentuje się na konsoli najnowszej generacji od Sony.

Zobacz też: Rangi w Valorant

XIII na PS5 prezentuje się poprawnie, choć na wydawanie konkretnych opinii przyjdzie oczywiście czas po premierze. Pozostaje tylko trzymać kciuki, aby gra wolna była od błędów, a zamiast tego korzystała w pełni mocy konsoli.

O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.