Poprawiona wersja XIII Remake nadchodzi. Tak wygląda gameplay z PS5

XIII Remake

XIII Remake otrzyma swój… remake. Mówiąc dokładniej, chodzi o poprawioną wersję gry, którą twórcy przygotowują z myślą o konsoli PlayStation 5. Już teraz w sieci można zobaczyć gameplay prezentujący rozgrywkę z nadchodzącej produkcji.

REKLAMA

Gameplay z XIII pokazuje przejście na nową generację

Gameplay z XIII Remake na PS5

Gra XIII została pierwotnie wydana w 2003 roku, aby po 17 latach otrzymać swój pierwszy remake. W 2020 nowa wersja tytułu została wydana na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Niestety, nie spełniała ona zupełnie oczekiwań fanów, przez co gra zebrała słabe recenzje – głównie za sprawą słabej oprawy graficznej i błędów technicznych.

Co ciekawe, twórcy przyznali się do błędów i postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Ponowny remake XIII zostanie wydany na PlayStation 5 oraz Nintendo Switch 13 września tego roku. Na powyższym materiale można zobaczyć, jak gra prezentuje się na konsoli najnowszej generacji od Sony.

Zobacz też: Rangi w Valorant

XIII na PS5 prezentuje się poprawnie, choć na wydawanie konkretnych opinii przyjdzie oczywiście czas po premierze. Pozostaje tylko trzymać kciuki, aby gra wolna była od błędów, a zamiast tego korzystała w pełni mocy konsoli.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!