Z PlayStation Plus Extra i Premium zniknie 10 gier. Sony daje ostatnią szansę na ogranie tych tytułów

Playstation Plus

Szczęśliwi posiadacze subskrypcji PlayStation Plus Extra i Premium mają przed sobą spore zmiany. Oferta abonamentu Sony pozostanie oczywiście bardzo bogata i naszpikowana hitami, ale w styczniu biblioteka zmniejszy się aż o 10 gier.

PlayStation Plus Extra i Premium straci 10 gier

PlayStation Plus
PlayStation Plus

Od czasu podziału Plusa na kilka różnych usług fani PlayStation muszą być na bieżąco z bardzo wieloma rzeczami. Trzeba nie tylko dokonać wyboru odpowiedniego dla siebie abonamentu, ale również śledzić jak zmienia się oferta każdego z nich.

Na szczęście Sony w bardzo przejrzysty sposób informuje, co niedługo zniknie z ich usługi. W kategorii ostatniej szansy na ogranie w PlayStation Plus Extra i Premium pojawiło się ostatnio aż 10 gier:

  1. Bound by Flame
  2. The Council
  3. Electronic Super Joy
  4. Enigmatis The Ghosts of Maple Creek
  5. The Last Tinker City of Colours
  6. Leo’s Fortune
  7. Masters of Anima
  8. Seasons After Fall
  9. Shiness The Lightening Kingdom
  10. Space Hulk Tactics

Przeczytaj też: Najlepsze gry akcji

Wszystkie powyższe produkcje znikną z Plusa 17 stycznia 2023 roku. Na szczęście dla użytkowników subskrypcji większość z nich nie jest aż tak popularna i usługi raczej nie tracą gier, które mogłyby być dla kogoś powodem ich zakupu. Niemniej gracze mają jeszcze niecały miesiąc, aby ograć oznaczone do usunięcia tytuły.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z