Doładowanie 25 zł na Steam za zakup płatków Kit Kat w Żabce. Kolejna świetna okazja dla graczy z Polski

Żabka promocja steam

Tydzień temu informowaliśmy, że w sieci sklepów Żabka wystartowała promocja, w ramach której przy zakupie wód Nałęczowianka można było zgarnąć doładowanie w wysokości 25 zł na Steam. Najwidoczniej nie była to jedyna akcja, jaką ów „zielone sklepy” przygotowały dla graczy. Tym razem oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez płatków śniadaniowych.

Żabka zachęca do zakupu płatków Kit Kat i zgarnięcia doładowań w wysokości 25 zł na platformie Steam

Steam
Steam

Mowa dokładnie o promocji, w ramach której przy zakupie dwóch paczek płatków śniadaniowych Kit Kat można zgarnąć jeden kod na Steam o nominale 25 zł. Akcja dostępna jest tylko raz na jedno konto no i dwie paczki trzeba kupić na jeden paragon.

Tym razem w ofercie udział bierze tylko jeden rodzaj produktu, a więc płatki Nestle Kit Kat 190g. Kody odebrać można po zakupie i — co chyba oczywiste — zeskanowaniu aplikacji Żappka. Po przejściu tych dwóch banalnie prostych kroków kod doładowujący portfel Steam o 25 zł będzie na wyciągnięcie ręki.

Akcja trwa do 26 września 2023 roku lub do wyczerpania puli doładowań. Ta jest oczywiście ograniczona i tym razem obejmuje ona „jedynie” 1200 sztuk. Warto się więc pospieszyć.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Ostatnia inicjatywa z wodami zdaje się bardziej zdrowa i raczej zalecana wszystkim, bo w końcu woda to podstawa funkcjonowania. Teoretycznie śniadanie, to najważniejszy posiłek dnia, jednak nie każdy musi preferować akurat rozpoczynanie dnia od płatków. Może jednak warto się do tego przekonać i zyskać dodatkowe środki, prawda?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.