Zack Synder pracuje nad RPG-iem o „absurdalnej skali”. Popularny reżyser filmowy bierze się za tworzenie gier

Zack Synder

Zack Synder fanom kina akcji znany jest przede wszystkim z produkcji takich filmów jak „300” czy „Świt Żywych Trupów”. Od pewnego czasu pracuje od także nad nowym filmem z gatunku space opera zatytułowanym „Rebel Moon”. Okazuje się jednak, że nie jest to jego jedyne zajęcie, bo w ostatnim wywiadzie zdradził on, że w przyszłości możemy spodziewać się jego debiutu w branży growej.

Zack Synder współtworzy grę, która będzie uzupełnieniem jego nadchodzącego filmu

itshappening.gif pic.twitter.com/gkVV6WcHbB

— ☕Stephen M. Colbert (@smcolbert) March 20, 2023

itshappening.gif pic.twitter.com/gkVV6WcHbB

— ☕Stephen M. Colbert (@smcolbert) March 20, 2023

Podczas podcastu The Nerd Queens Zack Synder zdradził, że wspomaga on proces produkcyjny gry o tytule Rebel Moon, która będzie swego rodzaju uzupełnieniem nadchodzącego filmu. Mężczyzna zdradził, że zaproszenie do projektu wynikało z jego chęci, bo — jak przyznał — zawsze chciał stworzyć własną grę RPG.

Synder twierdzi, że będzie to „szalona, wciągająca, intensywna i ogromna” gra, a on sam podczas prac nad nią bawi się niezwykle dobrze.

Tym, co może zwracać szczególną uwagę, to jego słowa o „absurdalnej skali” i „kompletnie zbudowanym uniwersum”, co samo w sobie faktycznie brzmi niezwykle ciekawie.

Przeczytaj też: Gry z otwartym światem

Niestety nie wiadomo czy Rebel Moon będzie produkcją mobilną, czy tym razem Netflix dostarczy prawdziwą grę AAA dostępną na najpopularniejszych platformach takich jak PC, PlayStation czy Xbox. Synder nie zdradził również jakie studio pracuje nad tym projektem, więc jest to tym bardziej ekscytująca informacja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.