Epic Games Store przeprasza za zamieszanie z Death Stranding Director’s Cut. Trwają rozmowy z wydawcą

Death Stranding Director’s Cut

W trakcie trwania świątecznego rozdawnictwa darmowych gier na PC w Epic Games Store zostaliśmy poważnie zaskoczeni udostępnieniem nam cenionego Death Stranding Director’s Cut. Później okazało się to błędem i zgodnie z pierwotnym założeniem w nasze ręce trafiło jedynie podstawowe wydanie gry. Teraz jednak sklep postanowił przeprosić za zamieszanie i poinformował, że w celu rozwiązania powstałego problemu prowadzi rozmowy z wydawcą tytułu.

Darmowy Death Stranding Director’s Cut błędem pracowników. Epic Games Store szuka rozwiązania problemu

Epic Games Store - post w Weibo
Post Epic Games Store na platformie społecznościowej Weibo

Death Stranding Director’s Cut to ulepszona wersja bazowej wersji gry, która ponadto oferuje dodatkową zawartość. W tegoroczne Boże Narodzenie to właśnie edycja reżyserska została błędnie oznaczona jako darmowa, a pomyłkę tę szybko skorygowano. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą nadal mogliśmy odebrać bez żadnych opłat bazowe Death Stranding, ale w związku z zaistniałą sytuacją Epic Games Store i tak postanowił wystosować oficjalne przeprosiny.

Post opublikowany poprzez azjatycką platformę społecznościową Weibo opisuje, że przyczyną całego zamieszania był ludzki błąd pracowników Epica. Co najważniejsze zostaliśmy jednak poinformowani, że pomiędzy wydawcą gry a sklepem trwają rozmowy w celu rozwiązania tej kwestii.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Czy to oznacza, że finalnie dostaniemy darmową kopię Death Stranding Director’s Cut? Wiele wydaje się zależeć od postawy 505 Games, do którego należeć będzie finalna decyzja. Miło jednak, że Epic Games Store robi wszystko, aby naprawić swoje błędy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z