Disney Dreamlight Valley zaprezentowane. Gra zmierza do Xbox Game Pass

Disney Dreamlight Valley

Zaprezentowano grę Disney Dreamlight Valley. Jej premiera odbędzie się już niedługo, a co najciekawsze — produkcja wkrótce wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass. Niejeden subskrybent usługi Microsoftu z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

Disney Dreamlight Valley pojawi się w Xbox Game Pass

Zwiastun Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley zapowiada się niezwykle interesująco. Gra jest opisywana jako „hybryda pomiędzy symulatorem życia, a przygodówką pełną questów, eksploracji i angażujących aktywności”. W produkcji spotkamy znane postacie Disneya i Pixara.

Nie da się ukryć, że Disney Dreamlight Valley zapowiada się jak mieszanka Simsów z Disneyland Adventures. Czy to źle? Absolutnie nie — może wyjść z tego coś naprawdę fajnego, a oferta gier dla dzieci w Xbox Game Pass powiększy się o kolejną wartą uwagi pozycję. Tak się bowiem składa, że Disney Dreamlight Valley w formie wczesnego dostępu trafi do oferty abonamentowej Microsoftu jeszcze tego lata. Dokładna data dodania gry do XGP nie została ujawniona, ale zapewne poznamy ją już niedługo. W ramach usługi Amerykanów zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dostępne za 50 zł — super promocja

Warto tu zaznaczyć, że w 2023 roku Disney Dreamlight Valley zostanie udostępnione za darmo. Subskrybenci Game Passa oraz osoby, które zakupią tzw. Pakiet Fundatora, po prostu będą mogły zagrać w tę produkcję wcześniej. W każdym razie: czekamy z niecierpliwością.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!