Zapowiedź Gears of War 6 tuż za rogiem? Xbox może wkrótce dostać potężnego exclusiva

JD Fenix Gears 5

Fani Gears of War z wielką niecierpliwością czekają na jakiekolwiek wieści, które wreszcie potwierdzą, że kolejna odsłona cyklu faktycznie zadebiutuje. Od pewnego czasu jedyne co otrzymują, to nieoficjalne przecieki od insiderów i dziennikarzy, a pewnym wyjątkiem jest stwierdzenie, że raper Ice T weźmie udział w promocji nowej gry. Teraz jednak jeden z aktorów, który znany jest z poprzednich części, dał wielu graczom naprawdę spore nadzieje na coś konkretnego.

Gears of War 6 z zapowiedzią jeszcze w czerwcu?

Jak zauważyła część członków społeczności Gears of War na Reddicie, jeden z aktorów głosowych — Liam McIntyre — zamieścił ostatnio na Twitterze niezwykle ciekawy komentarz. W odpowiedzi na jeden ze wpisów dotyczących postaci, której udział głosu, przyznał, że nie do końca wie, co się dzieje z tym bohaterem, ale… jego zdaniem wszystko okaże się już w czerwcu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Innymi słowy, artysta dał względnie jasny sygnał wszystkim fanom, że nowe wieści dotyczące szalenie popularnej serii gier ekskluzywnych dla Xboxa pojawią się w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy. Dokładnego terminu oczywiście nie zdradził, ale w zasadzie nie było to konieczne, bo tylko to wystarczyło, aby plotki, sugestie i pogłoski rozgorzały jeszcze bardziej niż do tej pory.

Zdaje się, że akurat aktor, który może pracować nad dubbingiem Gears of War 6, jest osobą całkiem dobrze poinformowaną. Nawet jeśli nie otrzymał on angażu, tak nadal może mieć dostęp do takich informacji, bo raczej nie rzucałby tego rodzaju stwierdzeń, nie mając żadnego pokrycia. Warto więc czekać i liczyć, że nie był to żart i Microsoft ujawni swojego kolejnego exa już wkrótce.

Źródło: Twitter/X: liam

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.