Nowe Gears of War prawdopodobnie powstaje! Legendarny raper twierdzi, że weźmie udział w promocji gry

Ice T Gears of War

Seria Gears of War to bezapelacyjnie jedna z wizytówek Microsoftu oraz marki Xbox, jednak od jakiegoś wieści na temat kolejnych gier z tego cyklu niemal się nie pojawiają. Jakiś czas temu informowaliśmy, że prace nad Gears 6 już trwają, jednak wówczas mowa była wyłącznie o zakulisowych plotkach. Teraz zaś pojawiły się doniesienia, ale tym razem pochodzą z dość nietypowego źródła.

Nowy utwór Ice T będzie promować nową grę z serii Gears of War

W trakcie jednego z ostatnich wywiadów przeprowadzonego przy okazji promocji Payday 3 znany raper Ice T przyznał, że nie był to jego jedyny angaż w growe projekty. Wyjawił on, że wraz z zespołem Bodycount nagrali także utwór dla tytułu z serii Gears of War.

Nie jest to pierwszy raz, gdy artysta współpracuje przy promocji akurat tego IP, bo wymienić tu można utwór, który znalazł się w napisach końcowych Gears of War 3. Co ciekawe, użyczył on głosu jednej postaci, a dokładniej Aaronowi Griffinowi, który występuje właśnie w trzeciej i czwartej odsłonie tej serii.

Mając to na uwadzę, obecność Ice T przy procesie promocyjnym kolejnej odsłony z serii Gears of War raczej nie powinna dziwić.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Zastanawiać może jednak projekt, który promować będzie legendarny artysta. Dla wielu osób logicznym kierunkiem jest Gears of War 6, które z całą pewnością zadowoliłoby posiadaczy sprzętów od Microsoftu. Na ten moment nie możemy być niczego pewni i niewiele wskazuje na to, że zmieni się to w najbliższej przyszłości.

Zdj. tytułowe: David Shankbone, Wikipedia

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.