PS VR2 odżyje dzięki Zombie Army VR? Najnowszy trailer gry rozbudza nadzieję

Zombie VR

Zapowiedziany niedawno powrót serii Zombie Army w postaci gry VR dawał nadzieję na fajną rozgrywkę w trybie wirtualnej rzeczywistości. Kolejny zwiastun produkcji podtrzymuje to stanowisko. Być może pozwoli ona też odetchnąć nieco PS VR2.

Zombie Army VR – zwiastun na PS VR2

Zombie Army VR – zwiastun

PS VR2 nie ma ostatnio łatwego życia, choć zestaw do wirtualnej rzeczywistości od PlayStation radził sobie lepiej niż jego użytkownik. Wiele jednak wskazuje na to, że doczeka się on całkiem interesującego tytułu, jakim jest Zombie Army VR.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowszy zwiastun gry skupia się na historii, choć widać też naturalnie sporo elementów walki. Naszym zadaniem będzie pomoc Hermannowi Wolffowi w odnalezieniu jego rodziny oraz uwolnieniu Europy od zarazy nazistowskich zombie.

Produkcja ta powstaje we współpracy z XR Games. Poza PS VR2 trafi również na zestawy Meta Quest 2, 3, Pro, Oculus Rift oraz pozostałe gogle za pomocą Steama.

Data premiery Zombie VR 2 niestety nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że wydarzy się to w 2024 roku.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.