Zwiastun Assassin’s Creed Shadows najgorzej ocenianym z całej serii. Gracze zminusowali go na potęgę

Assassin's Creed Shadows

Niedawno byliśmy świadkami pierwszego zwiastuna Assassin’s Creed Shadows. Ogółem można przyjąć, że gra zapowiada się ciekawie, ale nie wszyscy podzielają taką opinię. Okazuje się bowiem, że trailer ten jest najgorzej ocenianym z całej serii.

Pierwszy zwiastun Assassin’s Creed Shadows najgorzej ocenianym z całej serii

Zwiastun Assassin’s Creed Shadows

O Assassin’s Creed Shadows wiedzieliśmy już od dawna, ale oficjalne ujawnienie gry nastąpiło kilka dni temu. Pierwszy zwiastun spotkał się początkowo z dosyć ciepłym przyjęciem, ale teraz jest najgorzej ocenianym z całej serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dziś okazało się, że w pewnym momencie dnia zgromadził on 263 000 łapek w górę. Można byłoby to uznać za dobry wynik, gdyby nie to, że przeciwną opinię wyraziło aż 586 000 oglądających.

Podobnie wygląda to w przypadku zwiastuna na kanale PlayStation. W tym przypadku mowa o 15 000 łapek w górę w porównaniu do 26 000 łapek w dół. Trzeba więc przyznać, że różnica jest dosyć znacząca.

Najprawdopodobniej to efekt kontrowersji wokół jednego z bohaterów gry – Yasuke. Nie wszystkim graczom przypadł bowiem do gustu fakt osadzenia w dawnej Japonii postaci czarnoskórego samuraja, nawet jeśli można go umieścić w mniejszych lub większych ramach historycznych.

Wygląda więc na to, że jeden z dwóch protagonistów poważnie podzielił graczy. Przypomnijmy, że kolejną bohaterką będzie Naoe, a fabuła ma zostać ułożona tak, aby spleść jej drogi z wyżej wspomnianym wojownikiem.

Niestety na konkrety dotyczące tego pomysłu będziemy musieli jeszcze poczekać przynajmniej do czerwca 2024 roku, gdy to odbędzie się pełna prezentacja gry. Z kolei zadebiutuje ona już 15 listopada 2024 roku na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Push Square

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.