Fabularny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2 pozwala usłyszeć polski dubbing w grze

Call of Duty Modern Warfare 2

Jeżeli ktoś zastanawia się, czy spodoba mu się dubbing w nadchodzącej grze Call of Duty: Modern Warfare 2, to już teraz może mieć jego przedsmak. Do sieci trafił zwiastun produkcji nastawiony na jej kampanię fabularną. Postacie przemówiły w nim polskimi głosami.

Dubbing w Call of Duty: Modern Warfare 2

Zwiastun fabularny Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 zbliża się wielkimi krokami. Fani jednakowo kampanii dla pojedynczego gracza i trybu multiplayer będą mogli rozpocząć zabawę jeszcze w tym miesiącu. Najnowszy zwiastun gry skupia się jednak na pierwszym z wymienionych elementów, po raz pierwszy rzucając tak dużo światła na fabułę w nadchodzącej odsłonie popularnej serii.

Zobacz też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Postacie w trailerze przemówiły do oglądających po polsku, co pozwala przynajmniej po części ocenić jakość tegorocznej pracy rodzimych aktorów. Seria Call of Duty nie po raz pierwszy wykona taki zwrot w kierunku fanów znad Wisły. Czy taka wersja językowa da radę? A może lepiej będzie skorzystać z oryginalnych nagrań w języku angielskim? Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 już 28 października 2022 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.