Sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate dla nowych i obecnych użytkowników – 28 dni subskrypcji nawet za ~21 zł!

Tani Xbox Game Pass Ultimate promocja

Cena regularna miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate to 55 złotych bez grosza. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba tyle wydawać, by móc cieszyć się tym abonamentem. W niniejszym poradniku pokażemy wam, jak kupować tani Xbox Game Pass Ultimate. Przygotowaliśmy sposób na oszczędzanie zarówno dla nowych, jak i obecnych subskrybentów usługi Microsoftu.

Tani Xbox Game Pass Ultimate dla nowych i aktualnych subskrybentów – najlepszy sposób

Nowi i aktualni użytkownicy mogą nabyć abonament Xbox Game Pass Ultimate sporo taniej od ceny regularnej. Aby oszczędność była jak największa, najlepiej kupować kody na 7 dni subskrypcji, bo po prostu wychodzą najkorzystniej (ok. 5 – 5,50 zł za sztukę – w zależności od momentu można oszczędzić nawet 75%). Przykładowo, aby otrzymać 28 dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, czyli niecały miesiąc, wystarczy nabyć cztery kody.

7-dniowe kody na Xbox Game Pass Ultimate, które mogą aktywować zarówno nowi, jak i aktualni użytkownicy, są dostępne w poniższych sklepach (ceny stale się zmieniają, dlatego wybierz ofertę, która jest aktualnie najkorzystniejsza):

W sklepie Eneba w ramach jednej transakcji można kupić maksymalnie 10 kodów. Jeśli potrzebujesz więcej, to po prostu składaj kolejne zamówienia.

Ile kodów trzeba kupić, by otrzymać X dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate?
  • 28 dni – 4 kody (ok. 21 zł)
  • 70 dni – 10 kodów (ok. 54 zł)
  • 140 dni – 20 kodów (ok. 108 zł)
  • 280 dni – 40 kodów (ok. 216 zł)

Otrzymane kody należy aktywować na stronie redeem.microsoft.com. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wpisywać je po kolei, zatwierdzając każdy z osobna.

Jeśli masz jakieś pytania związane z omówionym sposobem na tani Xbox Game Pass Ultimate, to śmiało zadaj je w komentarzach poniżej. Na pewno pomożemy!

Dyskusja na temat wpisu