Sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate dla nowych i obecnych użytkowników – 28 dni subskrypcji nawet za ~13 zł!

Tani Xbox Game Pass Ultimate promocja

Cena regularna miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate to 55 złotych. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba tyle wydawać, by móc cieszyć się tym abonamentem. W niniejszym poradniku pokażę wam, jak kupować tani Xbox Game Pass Ultimate. Przygotowałem sposoby na oszczędzanie zarówno dla nowych, jak i obecnych subskrybentów usługi Microsoftu.

Tani Xbox Game Pass Ultimate dla nowych i aktualnych subskrybentów – sposób nr 1

Nowi i aktualni użytkownicy mogą nabyć abonament Xbox Game Pass Ultimate sporo taniej od ceny regularnej. Aby oszczędność była jak największa, najlepiej kupować kody na 7 dni subskrypcji, bo po prostu wychodzą najkorzystniej (ok. 3 – 4 zł za sztukę – w zależności od momentu można oszczędzić nawet 80%). Przykładowo, aby otrzymać 28 dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, czyli niecały miesiąc, wystarczy nabyć cztery kody.

7-dniowe kody na Xbox Game Pass Ultimate, które mogą aktywować zarówno nowi, jak i aktualni użytkownicy, są dostępne w poniższych sklepach (ceny stale się zmieniają, dlatego wybierz ofertę, która jest aktualnie najkorzystniejsza):

Ile kodów trzeba kupić, by otrzymać X dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate?
  • 28 dni – 4 kody (ok. 13 zł)
  • 70 dni – 10 kodów (ok. 34 zł)
  • 140 dni – 20 kodów (ok. 68 zł)
  • 280 dni – 40 kodów (ok. 136 zł)

Otrzymane kody należy aktywować na stronie redeem.microsoft.com. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wpisywać je po kolei, zatwierdzając każdy z osobna.

Tani Xbox Game Pass Ultimate dla aktualnych subskrybentów – sposób nr 2

Kolejnym sposobem na tani Xbox Game Pass Ultimate dla obecnych subskrybentów jest… EA Play. Cała sztuczka polega na tym, by zamiast Xbox Game Pass Ultimate kupować abonament EA Play. 12 miesięcy EA Play można bowiem bez problemu przekonwertować na 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate, oszczędzając przy tym mniej więcej 140 zł (ok. 65%), bo rok EA Play kosztuje tylko 80-90 zł. Największą zaletą tego sposobu jest fakt, że nie trzeba tracić czasu na aktywowanie kilku czy nawet kilkudziesięciu kodów.

Jeśli ta propozycja cię zainteresowała, to najpierw kup 12 miesięcy EA Play z jednego z poniższych sklepów – to obecnie najlepsze oferty (ceny stale się zmieniają, więc wybierz tę, która jest aktualnie najkorzystniejsza). Jeśli chcesz, to możesz nabyć od razu kilka kodów, by otrzymać więcej miesięcy XGPU – konwersje można przeprowadzać nieograniczoną ilość razy.

Jeśli otrzymałeś już swój kod na EA Play z jednego z powyższych sklepów, to możesz przejść do jego aktywacji. W tym celu:

  1. Udaj się na stronę redeem.microsoft.com i zaloguj się na swoje konto Microsoft.
  2. W polu „Zrealizuj kod lub bon upominkowy” wpisz swój kod na 12 miesięcy EA Play i kliknij przycisk Dalej.
  3. Następnie wyświetli się komunikat o konwertowaniu kodu na 4 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Kliknij Kontynuuj.
  4. Teraz pokaże się informacja o tym, że do twojego konta zostanie dodana subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate. Kliknij przycisk Potwierdź.
  5. To już wszystko – właśnie zdobyłeś 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za mniej więcej 80 – 90 zł!

Pamiętaj, że aby konwersja zadziałała poprawnie, musisz mieć aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate w momencie jej przeprowadzania. Jeśli aktywujesz 12 miesięcy EA Play nie posiadając choć jednego dnia Xbox Game Pass Ultimate na swoim koncie, to otrzymasz po prostu 12 miesięcy EA Play.

Jeśli masz jakieś pytania związane z którymkolwiek z przedstawionych w niniejszym artykule sposobów na tani Xbox Game Pass Ultimate, to śmiało zadaj je w komentarzach poniżej. Na pewno pomożemy!