Branża growa pomaga Ukrainie – możesz dołożyć swoją cegiełkę

Gracze Ukrainie

Na Ukrainie wciąż trwają zaciekłe walki. Mimo że największy ciężar spoczywa na obywatelach tego kraju, to my wcale nie musimy być obojętni. Dlatego też serdecznie zachęcamy was, drodzy gracze i czytelnicy XGP.pl, do wsparcia naszego sąsiada, który potrzebuje teraz pomocy jak nigdy dotąd.

Z inicjatywy portalu Gry-Online.pl na platformie SiePomaga została założona specjalna zbiórka charytatywna, w której promocję włączyły się największe serwisy growe w Polsce oraz popularni YouTuberzy. Wszystkie pieniądze zebrane za jej pośrednictwem zasilą konto akcji „Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!”, która również jest obecna na SiePomaga.

Jeżeli nie możecie wesprzeć akcji finansowo, to nic nie szkodzi. Sporym wsparciem, niewymagającym pieniędzy, jest także udostępnienie linku do powyższej zbiórki w social mediach czy swoim ulubionym forum. Niech usłyszy o niej jak najwięcej osób, a Ukraina odeprze rosyjskiego okupanta i pozostanie wolna.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.