Czerwiec 2023 rekordowym miesiącem dla XGP.pl! Dziękujemy za 500 000+ wyświetleń

XGP 500K+ wyświetleń czerwiec 2023

Drodzy Czytelnicy,

XGP.pl stało się publicznie dostępne w pierwszych miesiącach 2021 roku, choć prace nad portalem ruszyły jeszcze w 2020. Z początku serwis był tylko hobbystycznym projektem, skupiającym się wyłącznie na subskrypcji Xbox Game Pass. Z czasem, a mianowicie w maju 2022 roku, ogłosiliśmy transformację, przekształcając XGP.pl w pełnoprawny serwis o grach i konsolach, który traktuje na równi wszystkie platformy.

Wraz z rozszerzeniem tematyki zaczęliśmy też rozbudowywać naszą redakcję, jak i sam portal – mimo że wielu zmian nie widać gołym okiem, to uwierzcie – wdrożyliśmy już całą masę potrzebnych nowości. W chwili obecnej na XGP łącznie ze mną pracuje aż 10 redaktorów, a także programiści i osoby od innych dziedzin rozwoju. Mówiąc prostymi słowami, jesteśmy już prężnie działającą firmą, a zarazem całkiem znanym serwisem gamingowym.

Pierwsze pół miliona już za nami!

W tym miejscu niesamowicie miło mi poinformować o bardzo ważnym kamieniu milowym w rozwoju naszego serwisu. Otóż w czerwcu 2023 roku XGP po raz pierwszy przekroczyło PÓŁ MILIONA wyświetleń, rejestrując aż 527 000 odwiedzin wygenerowanych przez 258 000 unikalnych użytkowników. Ponadto w jednej chwili na portalu przebywało ponad 1500 osób, a tylko jednego dnia zrobiliśmy blisko 50 000 wyświetleń.

Są to dla nas ogromne liczby, które tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku, a nasze treści odpowiadają oczekiwaniom naszych Czytelników, czyli Wam.

XGP wykręca już naprawdę ładne liczby!

W imieniu całej Redakcji dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do osiągnięcia tego niezwykle ważnego dla nas kamienia milowego! Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby publikowane na łamach portalu teksty były coraz ciekawsze i jeszcze bardziej angażujące niż dotychczas.

Ponadto już w najbliższych miesiącach portal doczeka się wielu nowych funkcji, które z pewnością docenicie – docelowo XGP ma być „stroną startową każdego gracza”, dlatego możecie sobie tylko wyobrażać, co dla Was szykujemy – choć pewnie i tak nie zgadniecie. 😉

W tym miejscu dziękujemy też wszystkim naszym dotychczasowym partnerom, dzięki którym tak szybki rozwój XGP jest w ogóle możliwy. Mimo że liczba współpracujących z nami podmiotów zwiększa się proporcjonalnie do wzrostu naszej popularności, to w dalszym ciągu zamierzamy być z Wami fair – dlatego też niedawno określiliśmy publicznie Etykę redakcyjną, która mówi o naszych standardach przy publikowaniu treści, nawiązywaniu współprac, a także moderowaniu komentarzy. Zachęcam do lektury, wszak nie mamy niczego do ukrycia.

To co? Teraz kierunek to pierwszy milion… 😉 Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami jeszcze na dłuuuuugie lata!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.