[Rekrutacja] Poszukujemy Redaktora działu Promocje

Praca redaktor działu promocje

W związku z niezwykle szybkim rozwojem XGP.pl poszukujemy pracownika na stanowisko Redaktora działu Promocje, który będzie publikował na łamach naszego portalu najlepsze okazje na sprzęt i gry na wszystkie platformy.

To oferta pracy dodatkowej, dla osób, które chcą sobie odrobinę dorobić — równie dobrze możesz pracować 15-20 minut dziennie.

Wymagamy:

 • Znajomości nienagannej polszczyzny i umiejętności konstruowania zdań, które dobrze się czyta
 • Dobrego rozeznania w branży tech (elektronika, gaming)
 • Umiejętności wyszukiwania dobrych promocji
 • Sumienności i zaangażowania
 • Publikacji przynajmniej 2-3 promocji dziennie w tygodniu roboczym (weekendy są opcjonalne)

Mile widziane, ale niekonieczne:

 • Znajomość CMS-a WordPress
 • Znajomość podstaw SEO
 • Znajomość dowolnego z programów graficznych (np. Affinity Photo, Photoshop, GIMP) w celu kadrowania obrazów

Co oferujemy:

 • Zatrudnienie na umowie o dzieło
 • Od 5 zł brutto (4,70 zł netto) za pojedynczy tekst z promocjami (np. taki), dłuższe promocje zawierające więcej treści albo w formie poradnika wyceniane indywidualnie
 • Bonusy za wyniki i zaangażowanie
 • Pracę zdalną z dowolnego miejsca na Ziemi
 • Elastyczne godziny pracy
 • Możliwość budowania osobistej marki w Internecie, bo wszystkie opublikowane przez Ciebie teksty na XGP.pl będą podpisane Twoim imieniem i nazwiskiem — przeczytają je setki tysięcy osób!
 • Własny e-mail w domenie XGP.pl (np. jan.kowalski@XGP.pl)
 • Przyjacielską atmosferę — słowo „Szef” nie istnieje w naszym słowniku, wszyscy jesteśmy kumplami i kumpelkami 😉

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

Gdy już zostaniesz wdrożony(a) w nasze środowisko pracy i zapoznasz się z naszym panelem administracyjnym, to po prostu rozpoczniesz poszukiwanie promocji. Wybierane przez Ciebie oferty muszą być naprawdę dobre — musisz potrafić zweryfikować, czy dana promocja rzeczywiście jest prawdziwą promocją, a nie sztucznie napompowaną ofertą.

Gdy już znajdziesz coś fajnego, to wpis wg naszych wytycznych opublikujesz na portalu — uzupełnisz tekst (średnio 5-6 króciutkich zdań), dodasz linki do promocji i grafiki. Wrzucenie pojedynczej promocji to mniej niż 5 minut pracy.

Przykłady promocji, które będziesz wrzucał(a) na niniejszym stanowisku:

 1. Xbox Series X z FIFĄ 22 za 2444 zł — standardowy tekst
 2. 12 miesięcy PS Plus Essential za 178,44 zł — standardowy tekst
 3. Edycja ostateczna STALKER 2 za 729 zł — standardowy tekst
 4. Wyprzedaż Publisher Sale w Xbox Store — dłuższy tekst, wyceniany wg wyższej stawki
 5. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 50 zł — dłuższy tekst w formie poradnika, wyceniany indywidualnie

Oczywiście na tym stanowisku będziesz mógł(mogła) eksperymentować — jeżeli wynajdziesz fajny sposób, np. na oszczędzanie na jakiejś subskrypcji, fajnie go opiszesz, a tekst się przyjmie to duży plus (i bonus) dla Ciebie.

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Jeżeli chcesz aplikować na stanowisko Redaktora działu Promocje, na maila rekrutacja@XGP.pl prześlij nam kilka słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania) i podeślij linki do kilku aktualnych w momencie wysyłania zgłoszenia promocji (od 2 w górę), które Twoim zdaniem są warte uwagi i pasowałyby do publikacji na łamach XGP.pl.

W temacie wiadomości wpisz: „Zgłoszenie na Redaktora działu Promocje”

Nie wysyłaj nam swojego CV; interesują nas realne umiejętności, a nie wykształcenie czy osiągnięcia. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.