Prośba dla naszych czytelników + ankieta

Prośba dla czytelników XGP.pl

Cześć!

XGP.pl funkcjonuje od dwóch tygodni. Przez ten okres naszą stronę odwiedziło prawie 10 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali łącznie 20 tysięcy wyświetleń. To wynik, z którego jesteśmy jak najbardziej zadowoleni, choć oczywiście mamy apetyt na więcej. Stąd też prośba dla was, drodzy czytelnicy… Pomóżcie nam wypromować portal! 😉 Nie mamy wielkiego budżetu na kampanie marketingowe, a chcielibyśmy, aby nasze publikacje docierały do jak największego grona miłośników usługi Xbox Game Pass.

Dla przykładu, przygotowywanie pojedynczych artykułów z serii „X najlepszych gier dla X” pochłania kilka ładnych godzin, więc byłoby fajnie, gdyby mogło je czytać znacznie więcej osób niż teraz. Owszem, zapewne można pisać podobne teksty w znacznie krótszym czasie, ale my stawiamy na jakość – na XGP.pl lądują tylko najwyższej klasy publikacje.

Będziemy wdzięczni, jeśli dacie o nas znać znajomym, którzy również interesują się Game Passem, wrzucicie link do portalu na swoim ulubionym forum, kanale na Discordzie, w grupie na Facebooku – gdziekolwiek. To dla was krótka chwila, a dla nas ogromne wsparcie ❤️ Bez czytelników nie przetrwamy – to wy jesteście tym, co napędza nas do działania. Swoją drogą, jeśli jeszcze nie polubiliście naszego profilu na Facebooku lub nie dołączyliście do naszej grupy, to będzie nam miło, jeśli to zrobicie. Dla chętnych mamy też profil na Twitterze 😉

Zachęcamy również do wzięcia udziału w poniższej ankiecie. Zależy nam na waszej opinii, dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć, co sądzicie o naszej stronie.

Ta ankieta jest już niedostępna.

Możecie też wyrazić swoje zdanie w sekcji komentarzy widocznej pod tekstem. Bierzemy pod uwagę każdy głos – nie musicie zakładać konta, by dodać komentarz 🙂

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.