[REKRUTACJA] Startujemy z kanałem YouTube – dołącz do zespołu wideo XGP TV!

XGP TV rekrutacja

XGP.pl jako portal radzi sobie świetnie, więc naturalnym krokiem w naszym dalszym rozwoju jest… dział wideo! Dlatego też – po wielu miesiącach przygotowań – w końcu jesteśmy gotowi, aby wystartować z kanałem na YouTube. XGP TV, bo tak nazywa się nasz nowy projekt, potrzebuje jednak nowych osób, które staną się jego twarzą. I tutaj pojawiasz się Ty!

Mówiąc krótko, poszukujemy osób, które zasilą szeregi naszego kanału na YouTube. Jako Redaktor wideo, Twoim zadaniem będzie przygotowywanie filmów na XGP TV – w temacie gier i/lub sprzętu (głównie gamingowego). Zależy nam na twórcach, którzy dobrze czują się przed kamerą i potrafią tworzyć materiały samodzielnie od A do Z – od przygotowania scenariusza po montaż.

Na stanowisku Redaktora wideo XGP TV wymagamy:

 • Znajomości branży gamingowej / sprzętowej
 • Umiejętności w pełni samodzielnego tworzenia materiałów wideo (od napisania scenariusza po montaż, stworzenie miniaturki)
 • Swobody przed kamerą, dobrej dykcji, charyzmy
 • Sumienności, zaangażowania i terminowości
 • Tworzenia przynajmniej 1 materiału wideo na tydzień
 • Umiejętności wyrażania własnego zdania

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na umowie o dzieło
 • Konkurencyjne wynagrodzenie za każdy materiał wideo
 • Atrakcyjne bonusy za wyniki filmów, zaangażowanie i opcjonalne akcje dodatkowe – np. jeśli Twój materiał przekroczy barierę X wyświetleń, zapłacimy Ci za niego dodatkowe X zł
 • Pracę zdalną z dowolnego miejsca na Ziemi
 • Gry i sprzęt do recenzji / na testy (część urządzeń możesz sobie zatrzymać)
 • Możliwość wyjazdów na wydarzenia branżowe
 • Możliwość budowania osobistej marki w Internecie z ramienia dużego branżowego serwisu
 • Własny e-mail w domenie XGP.pl (np. jan.kowalski@XGP.pl)
 • Przyjacielską atmosferę — słowo „Szef” nie istnieje w naszym słowniku, wszyscy jesteśmy kumplami i kumpelkami ?

Informacje dodatkowe

Zostając Redaktorem wideo XGP TV, będziesz twarzą naszego kanału. Będziesz miał(a) realny wpływ na to, jak kształtuje się XGP TV i mimo że mamy już konkretną wizję na ten projekt, zostawiamy również pole na Twoją kreatywność, a wręcz zachęcamy, abyś przedstawiał swoje pomysły.

Co jakiś czas będziemy robić redakcyjną burzę mózgów, gdzie będziemy rozmawiać o pomysłach, planach na dalszy rozwój. Chcemy, abyś i Ty miał duży wkład w kształtowanie się XGP TV. Mierzymy wysoko i planujemy mocno zamieszać na branżowym YouTube!

PS. Nasz kanał na YT już powstał, ale oczywiście jeszcze nic na nim nie ma. Niemniej możesz zostawić subka już teraz… 🙂

Jak aplikować?

Jeżeli chcesz zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Redaktora wideo i dołączyć do zespołu XGP TV, na maila rekrutacja@xgp.pl prześlij nam:

 1. Kilka słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania).
 2. Link do dowolnego, przygotowanego przez Ciebie materiału wideo w okołogamingowym temacie, w którym występujesz Ty (twarz + głos) oraz widać Twoje umiejętności montażu. Może to być materiał, który już gdzieś kiedyś opublikowałeś(aś) lub zupełnie nowy, na potrzeby tej rekrutacji – niemniej musi on przedstawiać Twoje aktualne umiejętności.

W temacie wiadomości wpisz: „Zgłoszenie na Redaktora wideo XGP TV”.

Nie wysyłaj nam swojego CV; interesują nas realne umiejętności, a nie wykształcenie czy osiągnięcia. Odezwiemy się do wybranych kandydatów. Rekrutacja trwa do 31 maja 2024.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.