Ruszył serwer XGP.pl na Discordzie! Zapraszamy do dołączenia

serwer xgp discord

XGP.pl istnieje już niemal trzy lata i przez ten czas zdążyliśmy zebrać całkiem pokaźne grono Czytelników, które w dodatku cały czas się powiększa. Z tego też powodu postanowiliśmy założyć własny serwer na Discordzie, aby bardziej zintegrować naszą społeczność. Wiecie, żebyśmy mogli się lepiej poznać i w ogóle 🙂

Oficjalny serwer XGP na Discordzie już działa

Na wspomnianym serwerze utworzyliśmy kilka fajnych kanałów, gdzie będziemy mogli rozmawiać na tematy wszelakie, nie tylko związane z grami. Co więcej, oczywiście w życiu naszego Discordowego serwera aktywny udział będą brać także członkowie naszej redakcji, więc jeżeli chcesz zamienić kilka słów z kimś z nas, śmiało, wpadaj!

Rzecz jasna serwer ma dość luźny charakter, ale mimo wszystko chcemy, aby panowała na nim przyjazna atmosfera. Zapraszamy wszystkich, bez względu na to, na jakiej platformie grasz!

Czego możesz oczekiwać od Discorda XGP?

Przede wszystkim ciekawych dyskusji na różne tematy (nie tylko związane z grami), pomoc techniczną i z grami ogółem, możliwości wpływania na zmiany zachodzące na portalu (słuchamy każdego feedbacku), giveawayów wyłącznie dla członków serwera i wieeeele więcej!

Serwer możesz też wykorzystywać jako czytnik RSS, ponieważ na wyodrębnionych kanałach boty na bieżąco wrzucają linki do naszych najnowszych publikacji z różnych kategorii. O wszelkich zmianach i nowościach nadchodzących na XGP również dowiesz się tam w pierwszej kolejności!

Liczymy, że z czasem nasz serwer zapełni się użytkownikami. Planujemy go stale rozwijać, ale jeśli masz swoje pomysły, które wg Ciebie jeszcze bardziej uatrakcyjniłyby naszego Discorda, śmiało dołącz i dajcie nam znać!

Wpadniesz do nas? 🙂 Zapraszamy raz jeszcze!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.