[Akt.] 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate (możliwa aktywacja na każdym koncie) za 17,70 zł

Xbox Game Pass Ultimate

Miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate jest obecnie dostępny w świetnej cenie w sklepie GAMIVO. Subskrypcja, którą można aktywować na każdym koncie, została przeceniona na 17,70 zł. Oferta raczej długo nie potrwa, dlatego lepiej nie zwlekać z zakupami.

Kup 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate

Klucz aktywują zarówno nowi, aktualni jak i powracający użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate. W tej cenie? Nic, tylko brać!

PS. Jeżeli chcecie kupić abonament na dłuższy okres, to zerknijcie na nasze sposoby na tani Xbox Game Pass Ultimate.

Aktualizacja – 04.04.2022, 15:46

Wygląda na to, że wiele osób ma problem z aktywacją niniejszych kodów (jeżeli jesteś w ich gronie, to napisz do supportu, a na pewno otrzymasz nowy klucz lub zwrot pieniędzy), dlatego na ten moment odradzamy ich zakup. Zgłosiliśmy sprawę firmie GAMIVO i czekamy na odzew.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.