12 miesięcy EA Play (możliwa konwersja na 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate) za 77,90 zł w GAMIVO

EA Play logo

EA Play to subskrypcja z grami Electronic Arts, której roczne wydanie można bez trudu przekonwertować na 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate. Dziś 12 miesięcy abonamentu jest dostępne w świetnej cenie na GAMIVO.

Aby zamienić 12 miesięcy EA Play na 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate, postępuj zgodnie ze sposobem nr 2 w naszym poradniku na tani Xbox Game Pass Ultimate.

Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego lepiej nie zwlekać z zakupami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.