MEGA OKAZJA: 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dostępne za 140 zł!

Xbox Game Pass Ultimate

W sklepach wystartowała właśnie rewelacyjna promocja, dzięki której można nabyć aż 13 miesięcy XGPU za jedyne 140 zł! Aby skorzystać z okazji, trzeba wykorzystać tureckie kody na Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, ale bez problemu zadziałają one także w Polsce, ponieważ aktywujemy je przez bezpłatny VPN. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo zapasy kluczy wyprzedają się na pniu.

Nie chcesz korzystać z VPN-a? Kliknij tutaj, aby zobaczyć najlepsze sposoby na zakup Xbox Game Pass Ultimate bez VPN-a (do 77% taniej).

Jak kupić 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 140 zł?

Kliknij w poniższy przycisk, a poradnik pokazujący krok po kroku jak kupić 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 140 zł, zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko u nowych użytkowników oraz na kontach osób, które już kiedyś posiadały abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale aktualnie nie mają aktywnej subskrypcji. „Powracającym użytkownikiem” zostaje się od razu po wygaśnięciu subskrypcji – nie trzeba robić żadnej przerwy.

Aby zgarnąć 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 140 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem, wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup 12 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold z jednego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest aktualnie najkorzystniejsza – ceny stale się zmieniają).

12 miesięcy Xbox Live Gold (Turcja)

Krok 2
Pobierz za darmo Urban VPN (lub użyj swojego VPN-a, jeśli posiadasz) i zainstaluj go jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome lub Edge — możesz też ściągnąć rozszerzenie do innych przeglądarek albo aplikację na smartfon z Androidem lub iOS, ale w przeciwieństwie do rozszerzenia dla Google Chrome lub Edge, będziesz musiał(a) rozpocząć bezpłatny 7-dniowy okres próbny wersji premium, jednocześnie pamiętając, aby anulować go przed końcem. Po pomyślnej instalacji uruchom VPN-a i połącz się z tureckim serwerem.

Krok 3
Będąc połączonym(ą) z tureckim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony kod na 12 miesięcy Xbox Live Gold.

Krok 4
Kup 1 miesiąc abonamentu Xbox Game Pass Ultimate z jednego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest aktualnie najkorzystniejsza – ceny stale się zmieniają).

1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate (Turcja)

Krok 5
Będąc połączonym(ą) z tureckim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony kod na 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate. Po wpisaniu kodu Microsoft poinformuje cię, że zostanie przeprowadzona automatyczna konwersja zgromadzonych na koncie abonamentów. Zgódź się, dzięki czemu zyskasz w sumie 13 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Krok 6
Wszystko gotowe. Możesz już wyłączyć VPN-a i cieszyć się z 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 140 zł!

Pod koniec jeszcze raz wspominamy, że tak dobre ceny nie potrwają wiecznie, dlatego nie radzimy zwlekać z zakupami. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.